Anasayfa Fitness Tavsiyeleri Her Erkeğin Yapması Gereken Spor Egzersizleri

Her Erkeğin Yapması Gereken Spor Egzersizleri

by admin

DEADLİFT

Muhtemelen tüm egzersizlerin kralı olan deadlift her büyük kas grubuna sert bir etki yapar. kas gücünüzü test etmek için en iyi test’tir. tüm kasların katıldığı için kan dolaşımına yardımcı olur ve fazla miktarda testosteron (kas geliştirme hormonu) üretir. Bu nedenle, deadlift herhangi bir spor planı için mükemmel bir egzersizdir.

PULL UP

Omuzlarınızı genişletmek için en iyi hareketlerden biri olan pull ups,kendinizi geliştirmek için en iyi hareket olabilir. güç ve genel kas gelişimini arttırmaktadır bu hareket.

HİP THRUSTS

Bu egzersizi yapmak için önce kalça kemiğine ağır ağırlıklar konulur ve kalçanın kuvvetli bir şekilde güçlenmesini sağlar hemde bacaklar için de harika bir egzersizdir.

Egzersizleri seçerken, çoğu erkek kas oluşturmak, yağ yakmak, metabolizmayı hızlandırmak, hareketliliği yani enerji seviyeleri artırmakister. Bu egzersizler tam da bunu yapıyor.

You may also like

3 comments

Judy July 16, 2017 - 4:23 am

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.

Reply
Judy July 16, 2017 - 4:23 am

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil.

Reply
Judy July 16, 2017 - 4:23 am

Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

Reply

Bir Yorum Bırak