Anasayfa Kullanıcı Kuralları

Kullanıcı Kuralları

by admin

sporkiyafetleri.com, yaratıcılık, bireysellik, açık sözlülük ve birbirine destek olmak gibi değerler üzerine kuruludur. Yani kızların kızları desteklediği güvenilir bir platformdur. Birbirimize güç veririz ve destekleriz. Kaba, eleştirel ve kötü düşünceleri olan kızların burada yer alamayacağını bilmelisin.

Herkesin mutlu olacağı kusursuz bir ortam oluşturmak için bazı kurallarımız var:

-13 yaş ve üstü tüm kızlar platformumuza katılabilir.

-Küfür ya da uygunsuz içerikleri hemen kaldırıyoruz. Uygunsuz içerikler (fotoğraflar hariç paylaşımlar, kullanıcı isimleri ya da konu başlıkları) siliyoruz.

-Uygunsuz davranışları kayıt altına alıyoruz.

-Çok ciddiye aldığımız birkaç konu daha var:

-Sadece sana ait bir fotoğraf paylaş.

-Senin tarafından yazılmayan makaleleri, haberleri ya da tescilli içerikleri sahiplerinin izni olmadan paylaşma.

-Spam ya da flooda sebep olacak davranışlarda bulunma.

-Başka birinin kimliğine bürünme.

-Ticari talepte bulunma ve reklam yapma.

Eğer uzman değilsen, herhangi bir konuda (hukuk, tıp vs.) uzman olduğunu iddia etme. Seni, Herkız platformu dışındaki uzmanlara danışman ve tavsiye alman konusunda cesaretlendireceğimizi de unutma. Ve tabii ki ilk önce ailenle konuşman gerektiğini de unutma.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE İÇERİK PAYLAŞIM KURALLARI

Lütfen, sitede yaptığınız gönderilerinizin içerikleriyle ilgili detaylı bilgi veren aşağıdaki sözleşmeyi dikkatlice okuyun.
Bu sözleşme aşağıdakileri kapsamaktadır:

Eğer üçüncü şahıslar tarafından hazırlanan resim, fotoğraf, video, müzik, şarkı sözü ya da görsel paylaşıyorsanız, bunları içeriğinize eklemek ve sitemizde paylaşmak üzere bu şahıslardan izin aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer bu tür bir içerik, üçüncü şahıs veya kişilerin fotoğraf, vesikalık ya da isimlerini içeriyorsa, yine bu şahıs veya şahıslara ait bilgi ve resimleri paylaşacağınız her bir içerik, onaylarını aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Paylaşacağınız içerikte yer alan bilgi ya da görseller, reşit olmayan bir şahsa aitse, ebeveynlerinin ya da yasal vasinizin onayını aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca, talep edildiği takdirde, bu onayları yazılı olarak da beyan edeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Hazırlayacağınız içerik “uygunluk” koşullarıyla ve bu sözleşmede detayları anlatılan içerik kurallarıyla tutarlı olmalıdır. Başkalarının da görebileceği (Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere) içerikleri paylaşıyor olacaksınız; bu sebeple hem kendi gizliliğinize hem de diğerlerinin gizliliğine saygı göstermeniz gerekmektedir.

Tüm sözleşmeyi aşağı doğru inerek görüntülemeniz ve sonda yer alan ‘kutucukları’, bu sözleşmeyi okuduğunuzu ve onayladığınızı göstermek için işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi şekilde düşünüyorsanız kutucuğu işaretlemeyin ve bizimle herhangi bir içerik paylaşımında bulunmayın.
Bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul ettiğinizi teyit etmeniz gerekmektedir. Eğer, sözleşme koşullarını kabul etmiyorsanız; onaylamayın ve bizimle içerik paylaşımında bulunmayın.Yorumlar kapalıdır